برگزاری چهارمین کارگاه آموزش مجازی و حضوری " ماساژ بارداری " در جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

۰۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۰ کد : ۲۸۵۴۳ پر بازدیدترین اخبار آموزشی تاپ خبر
به همت دپارتمان پرستاری، مامایی و پیراپزشکی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، چهارمین کارگاه آموزش مجازی و حضوری " ماساژ بارداری " برگزار می‌شود.
برگزاری چهارمین کارگاه آموزش مجازی و حضوری " ماساژ بارداری " در جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، این وبینار با سرفصل‌های آشنایی و بررسی تاریخچه ماساژ بارداری، شناخت ممنوعات ماساژ بارداری و بررسی وضعیت‌های بدنی فرد باردار، کاربرد ماساژ در مشکلات جسمی، روانی در سه‌ماهه اول بارداری، کاربرد ماساژ در مشکلات جسمی، روانی در سه‌ماهه دوم بارداری، کاربرد ماساژ در مشکلات جسمی، روانی در سه‌ماهه سوم بارداری، شناخت و بررسی روغن‌ها و لوسیون های مورداستفاده در دوران بارداری، آموزش مراحل ماساژ بارداری در سه ماه اول، دوم و سوم بارداری، آموزش ماساژ ریلکسی در بارداری و آموزش تکنیک‌های طب فشاری کاربردی در بارداری برگزار می‌شود.

گفتنی است ؛ اولین دوره آموزش مجازی و حضوری " ماساژ بارداری " 8جلسه آموزش مجازی و 1 جلسه آموزش حضوری در روز 17 اردیبهشت‌ماه 1400برگزار می‌شود و در پایان این دوره آموزشی به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر و قابل ترجمه اعطا می‌شود.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های (داخلی 4)  9- 22439865 و 09304092252 (خانم چناپارچی) در طول ساعات اداری تماس گرفته و یا به نشانی آدرس‌ اینترنتی jdsbm.ac.ir مراجعه نمایند.


نظر شما :