قدردانی رییس جهاددانشگاهی از حماسه بزرگ تنبیه اسرائیل توسط رزمندگان دلاور و پرافتخار نیروهای مسلح

۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۵۷ کد : ۷۰۲۴۴ پر بازدیدترین اخبار تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی در پیامی از حماسه بزرگ تنبیه اسرائیل توسط رزمندگان دلاور و پرافتخار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت قدردانی کرد.
قدردانی رییس جهاددانشگاهی از حماسه بزرگ تنبیه اسرائیل توسط رزمندگان دلاور و پرافتخار نیروهای مسلح

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی در پیام دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
«ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللهَ رَمی...»

و شما آنان را نکشتید، بلکه خدا آنان را کُشت. و چون [ریگ به سوى آنان‌] افکندى، تو نیفکندى، بلکه خدا افکند.
(بخشی از آیه‌ی 17 سوره انفال)

پس از ماه‌ها کشتار زنان و کودکان بی‌پناه غزه توسط رژیم اشغالگر قدس و حمله بی‌شرمانه به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق که شهادت هفت تن از عزیزترین فرزندان شجاع میهن اسلامی‌مان را به دنبال داشت، دلاورمردان کشورمان به مدد الهی،  وعدۀ نصرت حق را تحقق بخشیدند و حماسه‌ای بی‌نظیر و بی‌سابقه آفریدند.

همانگونه که ملت غیور ایران انتظار داشتند و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نیز به‌کرّات و بخصوص در خطبه‌های نماز عید فطر تاکید فرموده بودند که رژیم خبیث اشتباه کرد و باید تنبیه بشود؛  فرزندان رشید کشورمان، با عزمی راسخ عملیات غرورآفرین «وعده صادق» را با رمز «یا رسول‌الله (ص)» با موفقیت به انجام رساندند و موجی از نشاط و امیدآفرینی را در کشور، امت اسلام و در دل تمامی آزادی‌خواهان جهان پدید آوردند.

امروز همه باید به داشتن ایرانی مقتدر به خود ببالیم و بی‌شک این پیروزی بیانگر قدرت مردم باایمان ایران اسلامی، با اتکا به توان داخلی، اعتقاد به خودباوری و بهره‌گیری از دانش و فناوری بومی به‌دست‌آمده توسط جوانان، دانشگاهیان و دانشمندان این مرزوبوم است که رمز موفقیت مقابله با هرگونه تهدید خارجی به شمار می‌رود.

اینجانب با تبریک و قدردانی از حماسه بزرگ تنبیه اسرائیل توسط رزمندگان دلاور و پرافتخار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت، امیدوارم به‌زودی شاهد برگزاری جشن بزرگ آزادی قدس شریف و اقامه نماز به امامت مقام معظم رهبری در بیت‌المقدس باشیم. 

حسن مسلمی نائینی
رییس جهاددانشگاهی


نظر شما :