اولین فراخوان راه‌حل‌های نوآورانه سلامت

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۳ کد : ۲۱۸۷۸ پر بازدیدترین اخبار تاپ خبر
جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با همکاری مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق دانشگاه در نظر دارد از راه‌حل‌های نوآورانه تیم‌های استارتاپی برای چالش‌های سلامت در حوزه قلب و عروق حمایت نماید.
اولین فراخوان راه‌حل‌های نوآورانه  سلامت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، این کار باهدف  ایجاد حرکتی نو در مسیر حل مشکلات بیماری‌های قلب و عروق با محور "نبود آگاهی کافی در جامعه در زمینه عوامل خطرزای بیماری‌هایقلبی و عروقی مانند بی‌تحرکی سبک زندگی مصرف غذای ناسالم و استعمال دخانیات"، "عدم دسترسی کافی( مکانی و مالی ) برای افراد مبتلا یا در معرض خطر جهت مشاوره و غربالگری‌های اولیه پس از ایجاد حساسیت به این موضوع"، "فقدان پیگیری کارآمد افراد مبتلا بعد از تشخیص و اقدامات درمانی برای بازگشت به زندگی سالم و مدیریت عوامل خطر" از علاقه‌منداندعوت به عمل می‌آید ایده‌های  نوآورانه خود را تا تاریخ ۳۱مرداد1399 در فرم ارائه ایده در سایت   jdsbm.ac.ir  ثبت کنند.

گفتنی است؛ پس از بررسی طرح‌ها با کمک مشاورین این حوزه و همچنین متخصصین نوآوری و کارآفرینی سلامت راه‌حل‌های منتخب را با همکاری مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق اجرایی می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 22439874 تماس گرفته یا به وب‌سایت مرکز به نشانی jdsbm.ac.ir r مراجعه کنند.

 

 

 


نظر شما :