توسط جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی؛

دوره آموزشی حضوری " تربیت مربی کلاس‌های آمادگی دوران بارداری "برگزار می شود

۰۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۳ کد : ۴۶۶۳۷ پر بازدیدترین اخبار آموزشی تاپ خبر
دوره آموزش " تربیت مربی کلاس‌های آمادگی دوران بارداری " ویژه کارشناسان مامایی باتدریس دکتر هانیه علم الهدی و دکتر صدیقه صدیق (اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی )در جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.
دوره آموزشی حضوری " تربیت مربی کلاس‌های آمادگی دوران بارداری "برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، این دوره با توجه به اهمیت سلامت مادران باردار و پیشگیری از افزایش بی‌رویه زایمان‌ها به شیوه سزارین و همچنین ترویج بارداری و زایمان فیزیولوژیک تدوین‌شده است که کارشناسان مامایی با شرکت در این دوره‌ها و افزایش مهارت‌های خود بتوانند در ترویج بارداری و زایمان فیزیولوژیک در کشور قدم بردارند.

از سرفصل‌های این دوره می‌توان به بهداشت فردی و تغذیه، بهداشت روان و مدیریت ذهن، آموزش بزرگسالان، روش های کنترل درد، تکنیک های تنفس،  طب فشاری در بارداری و زایمان، ماساژ در بارداری و زایمان، تحریک الکتریکی عصب از راه پوست، توانبخشی بعد از زایمان و... اشاره کرد.

گفتنی است؛ این دوره در6جلسه حضوری با60ساعت آموزش تئوری وعملی برگزار می شود.

همچنین؛ در پایان این دوره آموزشی به شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی شوند گواهی نامه معتبر و قابل ترجمه از سوی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان  برای ثبت نام و کسب اطلاعات می‌توانند با شماره‌های  9- 22439865 (داخلی 4)  و09304092252  (خانم چناپارچی) در طول ساعات اداری تماس گرفته و یا به نشانی آدرس‌ اینترنتی jdsbm.ac.ir مراجعه نمایند.

 


( ۲ )

نظر شما :