معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد:

طرح مشاوره تلفنی رایگان ویژه سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا

۰۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۱ کد : ۱۶۹۱۹ پر بازدیدترین اخبار پژوهش و فناوری تاپ خبر
سامانه  مشاوره تلفنی رایگان ۴۵۲۹۸ به همت مرکز سلامت روان رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی در راستای حفظ  سلامت روان افراد جامعه در دوسطح برای کودکان و بزرگسالان راه اندازی شد.
طرح مشاوره تلفنی رایگان ویژه سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، فرج حسینیان معاون پژوهشی این واحد با اشاره به  استرس و اضطراب ایجاد شده در جامعه از زمان شیوع ویروس کرونا گفت: با گسترش ویروس کرونا در کشور و ایجاد استرس و اضطراب و نیز مشکلات روانشناختی زیاد در افراد جامعه، سامانه مشاوره تلفنی رایگان جهت ارائه خدمات روانشناختی به هموطنان راه اندازی شد.
وی افزود:این فعالیت در راستای مسئولیت اجتماعی جهاد دانشگاهی و حفظ سلامت روان افراد جامعه با بهره مندی از اساتید و افراد توانمند حوزه سلامت روان کشور و در  دوسطح برای کودکان و بزرگسالان و بصورت خدمات دهی رایگان راه اندازی شده  است.
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این که هموطنان از تمام نقاط کشور می توانند با این سامانه تماس بگیرند ادامه داد:این سامانه بصورت مشاوره و راهنمایی تلفنی میباشد و از روز اول سال ۹۹ با همکاری صدنفر روانشناس و مشاور به طور رسمی برای پاسخ به سوالات روانشناختی در حوزه استرس و اضطراب آغاز به فعالیت نموده است.
گفتی است؛هموطنان گرامی می توانند از ساعت ۱۰الی ۲۰ با تلفن ثابت یا همراه با شماره ۴۵۲۹۸-۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات کارشناسان سلامت روان مرکز رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی بهره مند شوند.


نظر شما :